Боксер-важковаговик Девід Хей заявив, що він подасть заявку на отримання британської боксерської ліцензії, щоб у 2013 році провести бій з українцем Віталієм Кличком. Хей підкреслив, що Кличко-старший - єдиний суперник, поєдинок з яким його цікавить.

Хей збирався завершити кар'єру у жовтні 2011 року, коли йому виповнився 31 рік. Він не подав заявку на продовження боксерської ліцензії і позбувся її, пише «Lenta.ru».

У липні 2012 року Хей провів поєдинок зі своїм співвітчизником Дереком Чісорою. Цей бій був санкціонований Федерацією боксу Люксембургу. Поєдинок закінчився перемогою Хея технічним нокаутом.

Хей розповів, що ліцензія в Люксембурзі йому потрібна була тільки тому, що інакше поєдинок з Чісорою не міг відбутися (цей боксер позбувся британської боксерської ліцензії за бійку з Хеєм на прес-конференції). Хей підкреслив, що після перемоги над Чісорою від люксембурзької ліцензії він відмовився.

Віталій Кличко свій останній поєдинок провів 8 вересня у Москві з Мануелем Чарром з Німеччини. Після цього бою Кличко, який володіє титулом чемпіона світу за версією WBC (Всесвітня боксерська рада), сказав, що він поки не вирішив, чи буде він продовжувати кар'єру. Кличко сказав, що рішення може залежати від результатів виборів до Верховної Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223