Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський не став коментувати сьогоднішнє рішення Господарського суду Києва, що частково задовольнив позов Міноборони Росії до Кабінету Міністрів стосовно обов'язку корпорації «Єдині енергетичні системи України», передає кореспондент ForUm'у.

Він зазначив, що ще не знайомий з цим рішенням, однак підкреслив, що це рішення лише першої інстанції. «Тобто ще ми будемо працювати з цього приводу», - заявив перший віце-прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 19 вересня, Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони Росії до Кабміну щодо обов'язку корпорації «Єдині енергетичні системи України», і зобов'язав уряд України виплатити російській стороні 3 млрд 113 млн 53 тис. 506 грн 26 копійок (близько 390 млн доларів).

Нагадаємо, Міністерство оборони Російської Федерації звернулося до Господарського суду Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд 239, 45 млн грн у справі корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ).

Аліна Єремєєва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1560 грн.
414