Суспiльство

У Дніпропетровську може з'явитися вулиця Богдана Ступки

Ініціативна група у Дніпропетровську розпочне збір підписів за перейменування вулиці Косіора на вулицю імені Богдана Ступки.

Про це повідомив представник ГО «Граля» Сергій Карноза, повідомляє «Укрінформ».

«Ми направляємо свою діяльність на просвітницьку роботу серед населення і на те, щоб пояснити людям, що ніяких бюрократичних складнощів з перейменуванням немає і бути не може. Ми провели опитування жителів вулиці Олеся Гончара, яка раніше носила назву Кірова. Практично всі заявили, що навіть не помітили процесу перейменування», - сказав Карноза.

Після того, як будуть зібрані підписи, підписні листи передадуть міському голові Дніпропетровська. Планується зібрати не менше 1 тис. підписів.

Нагадаємо, Ступка помер 22 липня у Києві на 71-му році життя.