У 2012 році міською програмою будівництва доступного житла заплановано здати 1142 квартири, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.
У даний час завершено зведення 8 житлових будинків, у яких за вказаною програмою – 664 квартири. До кінця року передбачено завершити ще 7 будинків, із них 3 будуються на замовлення КП «Спецжитлофонд», де передбачено 478 квартир за програмою доступного житла, повідомили на засіданні Комітету з економічних реформ КМДА.
За 2010 – серпень 2012 року квартирна черга у Києві скоротилася на 13 546 сімей, і в даний час на обліку в райдержадміністраціях та за місцем роботи перебуває 101 754 сім'ї, із яких 19 200 готові отримати квартиру з частковою оплатою її вартості за програмою доступного житла.
Згідно з міською програмою будівництва (придбання) доступного житла, у 2010-2011 роках розподілені 1680 квартир, із них 63 – за рахунок державної підтримки (50 на 30 на 20). Крім того, за рахунок підтримки Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву за програмою «70 на 30» у 2010-2011 роках надано 686 квартир. Таким чином, за програмою доступного житла протягом 2010-2011 років розподілені 2366 квартир.
Більше того, зараз вирішується питання виділення коштів на будівництво 30 службових квартир медичним працівникам первинної ланки, а також заплановано будівництво житла для працівників медичних установ за програмою змішаного фінансування з розрахунку 50% - кошти населення, 50% - кошти міського бюджету. Початок будівництва – 2013 рік.
З метою поліпшення соціально-побутових умов працівників установ освіти міського підпорядкування у 2013 році заплановано розпочати будівництво житла на вул. Сєченова, 9, за програмою змішаного фінансування (50 на 50).
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом