Суспiльство

Балога прощається з посадою міністра

Віктор Балога завершує роботу на посаді міністра надзвичайних ситуацій і хоче якнайшвидше залишити її, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook міністр.

«Моя сьогоднішня робота на посаді міністра МНС йде до завершення. ...Щоб не вдаватися до подробиць, скажу: щасливий, що каденція завершується. Хочу скоріше отримати штамп у своїй трудовій книжці, де буде написано «звільнений у зв'язку з переходом на іншу роботу» або «за власним бажанням». Для мене це питання номер один сьогодні», - написав Балога.

При цьому він зазначив, що робота на посаді міністра надзвичайних ситуацій «у моральному плані була досить обтяжливою».