Депутати Дніпропетровської міської ради на черговій сесії у середу затвердили прапор і гімн Дніпропетровська.
Гімном міста стала пісня Георгія Мовсесяна «Дніпропетровськ - мій рідний дім» на слова Роберта Рождественського, яку впродовж багатьох років виконував почесний громадянин Дніпропетровська, народний артист СРСР Йосип Кобзон, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Депутати міськради на засіданні у середу також затвердили прапор Дніпропетровська. «Синім кольором зображені хвилі річки Дніпро, яка є незмінним і потужним символом міста Дніпропетровська. Герб міста як офіційний символ займає своє місце у центрі прапора. Основний фон білий - символізує чистоту намірів і світле майбутнє нашого міста», - йдеться в описі прапора.
