Економіка

Мінагрополітики: На українському ринку переважає вітчизняна свинина

Спостерігається чітка динаміка зростання виробництва свинини та розвитку галузі свинарства в Україні. Зокрема, у цьому році буде вироблено 750 тисяч тонн свинини, що на 50 тисяч тонн більше, ніж у попередньому році. Про це повідомив директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики і продовольства України Андрій Гетя.

«Якщо порівняти виробництво свинини в Україні з минулим роком, то бачимо чітку динаміку зростання. Зокрема, у 2012 році сільгоспвиробники виробили 700 тисяч тонн свинини, тоді як до кінця цього року планується наростити виробництво до 750 тисяч тонн. Таким чином, ми спостерігаємо поступовий розвиток галузі свинарства у цілому», - заявив Гетя, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Говорячи про якість української свинини, директор департаменту підкреслив, що вона повністю відповідає всім вимогам. Адже в Україні здійснюється жорсткий контроль, що дозволяє гарантувати належну якість продукції. Також Гетя зазначив, що на полицях українських магазинів переважає свинина саме вітчизняного виробництва.

«На українському ринку переважає вітчизняна свинина. У цілому за останні 2-3 роки відбулося зменшення імпорту свинини в Україну. Ціна на внутрішньому ринку на живих тваринах не знижується, тому імпорт не є перешкодою для власного виробництва», - зазначив Гетя.