У День Незалежності України, 24 серпня 2012 року, активісти Громадського руху «Український вибір» у центрі Києва, на вулиці Хрещатик, взяли участь у святкових заходах та провели акцію «Зроби вибір». Про це повідомляє сайт «Українського вибору».

 
Активісти влаштували справжній експеримент, у ході якого кожен бажаючий міг висловити своє сприйняття влади і опозиції України. Для цього вони встановили на Хрещатику два спортивні манекени у футболках з написами «Влада» та «Опозиція» і дали можливість присутнім дією висловити своє ставлення до них.

А ще «Український вибір» провів конкурс дитячого малюнка на асфальті та пропонував усім бажаючим намалювати спеціальними фарбами на тілі український прапор. Дітям, які брали участь у конкурсі, дісталися подарунки, а дорослим - просто гарний настрій.
Захід «Українського вибору» став однією із багатьох спортивних або політичних акцій, але залишився єдиним, який зміг поєднати обидва ці напрями.

 
 
Розваги з національним і політичним підтекстом стали фоном для принципової розмови про те, що ж таке Незалежність для кожного із українців. «Незалежність - це така річ, яка дана нам «авансом». І поки Україна не стала такою країною, якою її хотіли б бачити самі українці», - впевнений активіст «Українського вибору» Віктор Чорний. Він також підкреслив важливість такого інструменту як пряме народовладдя, яке дозволить людям самостійно будувати ту країну, у якій вони хочуть жити.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

344