![Як Київ відсвяткував День Незалежності](https://for-ua.com/static/images/previews/53/532060-2.jpg)
Вчора українці відсвяткували День Незалежності – українській державі виповнився 21 рік. Як проходило святкування на головній вулиці країни та у центрі столиці, спостерігав кореспондент ForUm`у.
Хрещатик був готовий приймати гостей з самого ранку. Вже о 9-й годині чисто прибраною і перекритою для автомобілів вулиці гуляли люди. Продавці виставляли морозиво, повітряні кульки і пиво, а організатори концертів і спортивних заходів доставляли стільці та інвентар.
Прихильники опозиції мали намір також зібратися у парку ім.Т.Шевченка, проте його охороняли правоохоронці, щоб, як розповіли самі міліціонери, Президент міг покласти квіти до пам'ятника Шевченку.
Після того, як парк покинули всі урядові автомобілі, колона опозиціонерів пішла з Михайлівської площі до парку ім.Шевченка. Там був розгорнутий найбільший прапор України, який тримали кілька сотень українців.
![](/files/2012_w34/1_763457690340.jpg)
![](/files/2012_w34/2_965993847765340.jpg)
Правда, українці, які гуляли по Хрещатику, ніяк не пов'язували це свято з політикою. Традиційно перекритою вулицею гуляли сім'ї з маленькими дітьми, які купували морозиво, повітряні кульки та дитячі книги українською мовою.
«Ми приїхали спеціально делегацією із Івано-Франківська, щоб відзначити це велике і важливе для нашої держави, нашого народу свято. Ми – молода держава, але я вірю, що ми виростемо і змужніємо. І вірю, що ми будемо у Європі», - розповіла одна із учасниць делегації.
Дехто нарікав на те, що купити традиційну українську сорочку складно, та й дорого: «Вишиванка – це український атрибут, який потрібно надягати на День Незалежності. Але ця незалежність формальна. По суті справи, вона не існує. Але у вишиванках сьогодні досить багато людей. Я думаю, справа у тому, що не кожен може цей атрибут купити. Мені, припустімо, дружина вишивала. Хоча одяг, у якому ми сьогодні вирішимо відсвяткувати День Незалежності, не відіграє головної ролі. Важливо залишатися українцем і пам'ятати, що це означає насправді».
«Ми живемо в Україні, і сьогодні день України, тому наділи вишиванки. Вишиванка – це давній символ України. Сьогодні вдалий день, щоб вдягти її, щоб люди об'єдналися і зрозуміли, чим вони відрізняються від інших народів. Ми – українці, і потрібно це проявляти. Потрібно купувати наші товари, підтримувати наші традиції. Якщо будемо більше думати про себе, ніж поклонятися іншим, то й жити будемо краще», - вважає киянин Сергій.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом