У Новій Каховці, що у Херсонській області, буде побудований комплекс з переробки сміття на дизельному паливі, повідомляє прес-служба Кабміну.
Для реалізації проекту земельну ділянку площею 10 га надано в оренду командитному товариству «Львіворгсинтез».
Передбачається , що протягом місяця землевпорядники оформлять належні документи, які засвідчать право користування наділом. Землекористувач укладе угоду з міською радою про благоустрій прилеглої території.
За словами представників товариства, комплекс являтиме собою реактор за типом доменної печі, у якому відбуватиметься високотемпературна хімічна обробка твердих побутових відходів. Крім того, компанія обіцяє проводити рекультивацію земель під існуючими звалищами, що надасть можливість повторного їх використання.