Суспiльство

Між рибалками України і Марокко встановлені партнерські відносини

Кабінет Міністрів України затвердив Угоду про співробітництво з метою розвитку партнерства у риболовецькій галузі між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко, повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 15 серпня 2012 року.

Цей нормативно-правовий акт розроблений з метою виконання необхідних внутрішньодержавних процедур для набуття чинності Угоди про співробітництво з метою розвитку партнерства у риболовецькій галузі між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко.

Ухвалення постанови «Про затвердження Угоди про співробітництво з метою розвитку партнерства у риболовецькій галузі між Кабінетом Міністрів і Урядом Королівства Марокко» сприятиме початку співробітництва між органами управління рибних господарств обох держав, створить необхідний грунт для обговорення напрямків спільної діяльності і т. д.