У четвер прем'єр-міністр Микола Азаров відвідає Полтавську область.

Про це сьогодні на прес-конференції після відкриття Сорочинського ярмарку повідомив губернатор області Олександр Удовиченко.

За його словами, керівництво області завтра планує показати прем'єр-міністру підприємство «Миргородкурорт» та ознайомити з оздоровчо-курортною базою регіону. Також Азаров відвідає підприємства Агропромислового комплексу області та Сорочинський ярмарок, повідомляє «УНІАН».

«На Сорочинському ярмарку прем'єр-міністр буде вперше. Це показує, що центральна влада дбає про національні проекти. На Сорочинському ярмарку ми покажемо Азарову наші досягнення у промисловості та в сільському господарстві», - сказав Удовиченко.

Нагадаємо, 15 серпня у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області офіційно відкрився Національний Сорочинський ярмарок. Цього року заявку на участь у ярмарку подали близько 1400 учасників. На ярмарку широко представлені продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар, сільгосптехніка та добрива, будівельні матеріали, мед, посуд. Уперше цього року організовано ціле містечко майстер-класів «Сорочинська майстерня», яких очікується більше 20.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

330