Прем'єр-міністр Микола Азаров відміає зростання поголів'я великої рогатої худоби в Україні уперше з 1990 року. Про це він заявив у четвер, 26 липня, на церемонії відкриття річкового перевантажувального зернового терміналу СП «Нібулон» у селі Чирське Переяслав-Хмельницького району Київської області.

За словами глави уряду, держава вкладає все більше коштів у соціальний розвиток села. Зокрема, підтримка аграрного сектора у 2012 році склала рекордні 10 млрд грн, що в 1,5 рази більше, ніж у 2011 р.

«Ми ініціювали нові форми підтримки села - такі як дотації на одного бичка чи теличку. І вже цього року ми додали поголів'я на 452 тисяч. Уперше в Україні пішло зростання поголів'я великої рогатої худоби. З 1990 року зменшувалося: було 25 млн, стало 4,9 млн», - сказав Азаров.

Нагадаємо, прем'єр-міністр вважає, що істотного збільшення поголів'я великої рогатої худоби можна досягти за 5-7 років. На його думку, щорічно можна досягати приросту поголів'я у розмірі 200-300 тис. одиниць.

Також Азаров зазначив, що в планах в уряду значне збільшення споживання населенням м'яса - до 70-80 кг на рік.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

562