Понад 85% працездатного населення України з різною періодичністю стежать за подіями фінансового ринку, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром «Всеукраїнський соціологічний союз».

«Більшість респондентів дізнаються про фінансову інформацію із засобів масової інформації - телевізійних новин (43,2%), газет і журналів (27,5%), Інтернет-джерел (18,4%), а також спеціалізованих видань (3,6% ). Крім цього, українцям допомагають особисті спостереження (25,3%) й інформація від друзів і знайомих (17,8%)», - коментує результати соцдослідження директор Всеукраїнського соціологічного союзу Сергій Кузьменко.

Він підкреслив, що тільки 14,5% опитаних зізналися, що не цікавляться новинами фінансового ринку. Ще близько 9% респондентів не змогли відповісти, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно з результатами соцдослідження, які скептично ставляться до влади, як такої, українці, все ж таки уважно стежать за повідомленнями щодо фінансової тематики від офіційних структур. «Більше того, вони приймають рішення щодо особистих фінансів під впливом такого роду заяв», - наголошується у прес-релізі Всеукраїнського соціологічного союзу.

Найвищий рівень уваги до слів представників Національного банку і Президента України (відповідно, 27,4% і 24,8%). Слідом йдуть заяви членів Кабінету міністрів, а також чиновників Мінфіну (відповідно, 21,1% і 15,3%).

Що ж до інших держорганів, то жодна структура не набрала більше 10% голосів респондентів.

Опитування було проведено на всій території держави у період з 11 по 22 червня 2012 року, у ньому брали участь 2460 осіб у віці від 18 до 65 років (похибка вибірки складає +/- 2,3%).

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

363