Колишній глава МВС Юрій Луценко на рівних умовах з іншими ув'язненими буде утримуватися у спеціальній установі для засуджених колишніх правоохоронців у Чернігівській області.

Про це глава Державної пенітенціарної служби України Олександр Лисицький сказав сьогодні журналістам в Артемівську, передає «Остров».

«Спеціальних установ таких у нас немає. У нас є установи, де утримуються, а це у Чернігівській області, правоохоронці. Коли вирок набирає чинності і юридичні питання всі вирішені, люди прямують туди. Умови для всіх рівні, всі працюють і всі проходять виховний процес і готуються до звільнення. Спеціально будувати під когось, комусь у нас немає можливості», - сказав Лисицький.

Він зазначив, що керівництво Державної пенітенціарної служби веде планомірну роботи «щодо наведення порядку і створення тих умов, щоб нам не було соромно».

«Ні нам, посадовим особам, які виконують ці обов'язки, ні в цілому державі. Ми представляємо державу, щоб нас не критикували ні наші колеги-європейці, ні інші друзі», - заявив Лисицький.

Як раніше писав ForUm, 27 лютого 2012 року Печерський райсуд Києва засудив колишнього міністра внутрішніх справ до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн. компенсації МВС за завдані збитки), з позбавленням права обіймати керівні посади та рангу державного службовця.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

474