Полiтика

В Україні пройде місячник безпеки дорожнього руху

Прем'єр-міністр України доручив Державній інспекції з безпеки на наземному транспорті провести у серпні місячник безпеки дорожнього руху. Таке розпорядження, як передає кореспондент ForUm'у, він озвучив під час засідання Кабінету Міністрів.

«Неприпустимими є факти, які є сьогодні, коли пасажирськими перевезеннями може займатися людина, яка провчилася два місяці в автошколі й отримала посвідчення водія», - сказав він.

Також прем'єр доручив Міністерству інфраструктури спільно з МВС переглянути систему допуску водіїв до перевезень пасажирів автомобільним транспортом. «Є гостра необхідність встановити більш жорсткий контроль за станом здоров'я водіїв і ступенем їх стомленості. Потрібно ще раз переглянути вимоги щодо пересування автобусів з пасажирами у нічний час. Строго контролювати час, проведений водієм за кермом, а також перевіряти наявність змінних водіїв автобусів далекого прямування у будь-який час доби», - підкреслив Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, віце-прем'єр-міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова заявила, що є гостра необхідність підсилити контроль стану здоров'я водіїв, які відправляються в рейс.

Тетяна Григор'єва,