Україна і ЄС остаточно завершили технічний процес доопрацювання тексту розділу Угоди про асоціацію, який стосується створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Остаточне парафування тексту відбудеться 19 липня у Брюсселі. Про це в Брюсселі повідомив речник ЄС з питань торгівлі Джон Кленсі.
«Юридичне вичитування тексту угоди щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі завершено. Технічне парафування відбудеться 19 липня в Брюсселі», - заявив Кленсі, передає «Укрінформ».
За його словами, далі почнуться технічні процеси щодо підготовки угоди до підписання, зокрема - переклад тексту на офіційні мови ЄС.
«Рішення про підписання Угоди залежатиме від політичної ситуації в країні», - підкреслив спікер ЄС з питань торгівлі.
Як раніше повідомляв ForUm, 30 березня 2012 р. глави делегацій на переговорах України і Європейського союзу парафували Угоду про асоціацію, включаючи поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі.
