До кінця цього року Україна закупить 27 млрд кубометрів російського газу. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, після засідання Кабінету міністрів заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Бойко розповів, що на сьогоднішньому засіданні Кабміну був затверджений прогнозний баланс надходження та розподілу газу на 2012 рік, згідно з яким Україна до кінця року планує закупити 27 млрд кубометрів газу.

Також він додав, що цього року Україна планує зберегти обсяги закачування газу у підземні сховища на рівні минулого року «Ми закачаємо стільки, скільки потрібно для забезпечення нас і наших європейських партнерів», - резюмував він.

Як раніше повідомляв ForUm, 1 червня генеральний директор Фонду національної енергетичної безпеки (РФ) Костянтин Симонов заявив, що зволікання України із закачуванням російського газу у свої підземні сховища (ПСГ) взимку може призвести до нової «газової війни».

Крім того, 31 травня голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що недостатній темп закачування газу в українські сховища ставить під загрозу стабільне забезпечення газом Європи наступної зими.

30 травня міністри енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що українські газові сховища можуть служити для зберігання газу країнами Європи і бути ефективним резервом, щоб уникнути ситуацій з нестачею російського газу у періоди пікового споживання.

Нагадаємо, 25 травня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що Україна займає принципову позицію у газових переговорах з Росією і не має наміру здавати національні інтереси.

11 січня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що Україна у 2012 році зменшить закупівлю російського газу вдвічі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

363