У дорогий Porsche Андрія Шевченка вранці, 12 червня, врізався легковий Geely під керуванням 26-річного Олександра Товкача.
Згідно з офіційною довідкою про ДТП, даішники склали на Товкача протокол, вказавши, що хлопець не дотримувався безпечної дистанції, тому і скоїв зіткнення з автомобілем Шеви, пише «Сегодня»
Офіційно у ДАІ присутності в Porsche вагітної дружини Шевченка Крістен Пазік не підтверджують. Інспектори уточнюють, що дорога була освітленою і сухою. Товкачу загрожує штраф від 340 до 425 грн або позбавлення прав до року.
«Після зіткнення, коли водій Geely побачив, хто перед ним, привітав Шевченка з видатним матчем, почав дико вибачатися», - повідомило неофіційне джерело у правоохоронних органах.
![](/files/2012_w24/sheva.jpg)
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом