Суспiльство

Тимошенко провідали чергові високі гості

Вчора, 25 травня, президент політичної групи «Альянс лібералів і демократів» Європейського парламенту пан Гі Верхофстадт, лідер Міжнародного інтернаціоналу лібералів Європарламенту Йоханнес Корнеліс Ван Баал і лідер польської ліберальної опозиції пан Януш Палікот зустрілися у ЦКБ «Укрзалізниці» з Юлією Тимошенко.

За даними прес-служби Державної пенітенціарної служби України,
зустріч тривала більше години у присутності захисника екс-прем'єра Сергія Власенка.

Після спілкування з засудженою представники Європарламенту ознайомилися з умовами її перебування у медичному закладі, приміщеннями для проведення призначених медичних процедур і також поспілкувалися з лікарем, який забезпечує курс реабілітації.

«За результатами зустрічі європарламентарі висловили подяку представникам пенітенціарної служби та медустанови за надану можливість необмеженого особистого спілкування з Юлією Тимошенко», - йдеться у повідомленні.