Завдяки масштабній підготовці реєстрація кожного, хто приїде на Євро-2012, займе не більше двадцяти секунд. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, сьогодні на прес-конференції заявив начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Держприкордонслужби України Олександр Біньковський.

«Уся інформація про тих, хто вилітає з будь-якого аеропорту світу в Бориспіль, передаватиметься через спеціальну систему зв'язку в Держприкордонслужбу України відразу ж після підняття літака в повітря», - заявив начальник управління.

За його словами, під час польоту вся інформація буде оброблятися, і після прибуття гостю потрібно буде всього лише пред'явити прикордонникові паспорт. «Також під час чемпіонату функціонуватимуть спеціальні «єврокоридори» для офіційних гостей», - додав Біньковський.

Крім того, чиновник пообіцяв, що, незважаючи на прогнозований потік до 23 тисяч уболівальників, напередодні і в дні матчів ніяких проблем і затримок на кордонах не виникне.

Як раніше повідомляв ForUm, українські прикордонники і митники запевняють, що готові до проведення в Україні Євро-2012.

Анастасія Піка,

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193