Інформація щодо викрадення чи пошкодження кубка Анрі Делоне під час проведення Трофі-туру головного трофея Євро-2012, не відповідає дійсності. Про це у коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» заявив директор турніру Маркіян Лубківський, коментуючи деякі публікації у ЗМІ.
«Сподіваюся, що провідні видання, які оприлюднили цю інформацію, врахують цей коментар. Після перших появ цієї інформації у ЗМІ у суботу ми були переконані, що інтернет-видання, які поважають свій авторитет, таки перевірять свої джерела, дослухаються до наших переконань щодо недостовірності інформації та спростують неправдиві факти на своїх сайтах», - заявив директор турніру УЄФА ЄВРО-2012 в Україні.
«Прикро те, що ми здатні думати про себе у такому негативному світлі, вірити у те, що у той час, як у будь-якому куточку землі радісно очікують кубка і з захопленням і повагою до нього ставляться, у нас це може бути інакше. Насправді кияни не менш шанобливо ставилися до легендарного трофею, ніж жителі інших міст, які він відвідав. Публіка поводилася чемно, незважаючи на те, що кубок не був закріплений чи закритий захисним покриттям», - додав глава МОК.
«Кияни виявилися найгостиннішої публікою серед міст, які раніше відвідав трофей УЄФА Євро, про що свідчить абсолютний рекорд кількості фотознімків з кубком за час його перебування в українській столиці за один день – 4370, і це незважаючи на холодну погоду. За два дні перебування Кубка у Києві було зафіксовано 8000 фотознімків», - повідомив Лубківський.
13 травня, за останні п'ять хвилин до закриття рампи у Києві, незважаючи на прохання охорони і ведучого не формувати велику чергу, жителі столиці таки сподівалися на диво і на те, що після кількагодинного очікування їм таки пощастить отримати фото з трофеєм. Тому організатори свята разом з охороною зробили виняток і зібрали з досить великої черги всіх дітей, яким і пощастило стати останніми героями фото з Кубком у Києві.
Кубок сьогодні, незважаючи на дощ, вже радує жителів Івано-Франківська, а завтра з'явиться у Харкові, де пробуде до 18 травня. Наступними трофей побачать жителі Донецька, де з ним можна буде сфотографуватися на вихідних. У понеділок, 21 травня, кубок буде у Дніпропетровську, 22-24 травня – у Львові і 26 травня він завершить свою подорож в Одесі.
11 травня Кубок Анрі Делоне привезли до Києва.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом