Опозиція не братиме участі у голосуванні щодо зміни закону про вибори народних депутатів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу у ВР заявив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

За його словами, у опозиції є побоювання, що під приводом внесення технічних правок до цього закону більшість спробує внести принципові правки, зокрема, скасувати норму щодо п'ятирічного збереження виборчої документації після завершення виборів.

У той же час Єфремов заявив, що такі побоювання – безпідставні і ніхто «не збирається обманювати опозицію».

Також він додав, що більшість не наполягатиме на внесенні технічних змін у закон, якщо опозиція відмовиться голосувати за них, оскільки технічні моменти закону Центральна виборча комісія може врегулювати сама шляхом спеціальних роз'яснень до тих чи інших норм закону.

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що ВР поки не отримала офіційного листа ЦВК щодо змін у закон про вибори нардепів, однак йому відомо стосовно пропозиції комісії.

За словами Литвина, він сподівається на консенсус у парламенті при розгляді технічних правок до закону про вибори нардепів.

Нагадаємо, 17 листопада 2011 року Верховна Рада України прийняла у цілому закон України «Про вибори народних депутатів».

Центральна виборча комісія України на засіданні 8 травня схвалила пропозиції щодо вдосконалення закону України «Про вибори народних депутатів України».

Дмитро Хилюк,

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

357