Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не бачить ніякого порушення в тому, що один депутат голосував за 4-5 своїх колег сьогодні вночі при ухваленні нового Кримінально-процесуального кодексу.

Про це Єфремов заявив сьогодні журналістам, відповідаючи на запитання, наскільки законним є прийняття такого документа, враховуючи, що в сесійній залі на той момент було не більше 60 депутатів.

«Ми не порушили жодної букви регламенту і жодного закону нашої держави», - сказав Єфремов. Він зазначив, що депутати обговорювали кожну поправку і витратили достатньо часу для того, щоб обговорити всі питання, пов'язані з КПК, передає «УНІАН».

«Тому якщо хтось бачить якісь порушення, то існує процедура оскарження і хай подають відповідне звернення», - сказав він.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи не є голосування одного депутата за своїх 4-5 колег порушенням, лідер фракції ПР сказав: «У нас написано, що депутат висловлює голосування через електронну картку, і яким чином він розпоряджається електронною карткою - в регламенті не обмовляється» .

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України затвердила Кримінально-процесуальний кодекс України. За закон у ніч з четверга на п'ятницю проголосував 271 депутат із 283 зареєстрованих у залі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

498