Сьогодні, 6 квітня, у Київський СІЗО прибула комісія фахівців Міністерства охорони здоров'я та Державної пенітенціарної служби України для проведення медичного огляду ув'язненого Валерія Іващенка.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, таке рішення було прийняте після заяви Іващенка у суді про погіршення стану його здоров'я.
За результатами огляду лікарями був зроблений висновок, що підсудний стаціонарного лікування за межами Київського СІЗО не потребує. Загальний стан Іващенка лікарями визнаний задовільним, артеріальний тиск і температура тіла у нормі.

Стан здоров'я Іващенка продовжує перебувати під контролем медперсоналу Київського СІЗО.

Як повідомляв ForUm, Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури України 20 серпня 2010 року було порушено кримінальну справу за обвинуваченням Іващенка у зловживанні службовим становищем при підписанні плану санації Держпідприємства Міноборони «Феодосійський судно-механічний завод».

Іващенко був затриманий у серпні 2010 року. До нього було обрано запобіжний захід – взяття під варту.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

345