Із 20 мільйонів працездатних українців офіційно працевлаштовані тільки 13 мільйонів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на засіданні Кабінету Міністрів заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.
Він підкреслив, що в останні роки держава витратила близько 6 млрд грн на реалізацію політики зайнятості, але вона не дала очікуваних результатів.
«Близько 5 млн громадян перебувають поза легальним ринком праці. Роботодавець щодо них не несе ніяких соціальних зобов'язань, кожен п'ятий молодий чоловік 25 років не має роботи. Також не має роботи кожен п'ятий із тих, кому більше 50 років. 40% випускників вузів влаштовуються на роботу не за фахом. Це дуже серйозні, застарілі, системні деформації ринку праці», - зазначив він.
Азаров доручив віце-прем'єр-міністру, міністру соціального розвитку України Сергію Тігіпку у місячний термін розробити законопроект про зайнятість населення.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом