Власті знизять необхідний для отримання довгострокової посвідки на проживання рівень зарплати з 66 до 44,8 тисячі євро на рік. Для деяких професій буде достатньо зарплати в 34,2 тисячі євро. Ці умови поширюватимуться на інженерів, програмістів і лікарів, оскільки саме на ці спеціальності в Німеччині найбільший попит. Через три роки роботи у ФРН трудові іммігранти отримають право на необмежену за часом посвідку на проживання.
Крім того, уряд має намір ввести особливий тип візи для працевлаштування. За цією ж візою іноземні громадяни зможуть протягом шести місяців перебувати у ФРН заради пошуку роботи. Для того, щоб отримати її, достатньо буде пред'явити диплом про освіту і довести наявність грошей на проживання в Німеччині.
Особлива перевага при видачі посвідки на проживання віддаватиметься тим, хто володіє німецькою мовою. Крім того, іноземні громадяни, які закінчили німецькі університети, отримають можливість залишатися в Німеччині протягом півтора року задля пошуку роботи.
Таким чином уряд ФРН намагається заповнити брак кваліфікованих фахівців. Незважаючи на свободу пересування в рамках Євросоюзу, заявок на роботу в Німеччині від європейців надходить вкрай мало, тому власті розраховують на приплив іммігрантів з країн за межами ЄС. Новий закон повинен пройти схвалення бундестагу і бундесрату і, за попередніми планами, набере чинності до літа.
За матеріалами «Лента.ру», «newsland.ru»
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом