Гармонізація технічних регламентів України і Митного союзу дозволить усунути перешкоди у взаємній торгівлі. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з керівником Євразійської економічної комісії Віктором Христенком, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.
«Ми зацікавлені, щоб наші регламенти були максимально гармонізовані, щоб у нас не виникало спірних питань щодо якості товарів», - сказав Азаров і підкреслив, що зараз 24 технічні регламенти проходять міжвідомчі обробки.
Прем'єр-міністр також закликав Євразійську економічну комісію активізувати роботу з узгодження технічних регламентів.
Глава уряду поінформував, що 29-30 березня в Києві відбудеться засідання робочої групи експертів Україна і МС, основним питанням порядку денного якого буде узгодження техрегламентів.
Як повідомляв ForUm, за 2011 рік товарообіг між Україною і країнами Митного союзу зріс у 1,5 рази і склав більше 60 млрд доларів США.
