Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття прем'єр-міністру Королівства Бельгія Еліо ді Рупо у зв'язку з автокатастрофою, що сталася у четвер увечері в Швейцарії, внаслідок якої загинули діти. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Загибель дітей - це завжди важка втрата і страшне горе для рідних і близьких. Ми сумуємо разом із сім'ями загиблих і бажаємо якнайшвидшого одужання постраждалим у цій аварії», - зазначив Азаров у вищій урядовій телеграмі, адресованій прем'єр-міністрові Бельгії.

Як повідомляв ForUm, аварія сталася в районі міста Сьєр в кантоні Вале у вівторок ввечері о 21.15 за місцевим часом. Автобус з невідомої причини втратив керування і врізався в стіну тунеля. Жертвами ДТП стали 28 осіб, серед них 22 дитини. Понад 20 дітей отримали травми різного ступеня тяжкості. В автобусі перебували 52 особи - діти і дорослі, що їх супроводжували. Загинули також обидва водії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

334