Полiтика

Азаров доручив керівникам гірських регіонів зосередитися на протидії паводку

Азаров доручив керівникам гірських регіонів зосередитися на протидії паводку

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає від керівників Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей зосередити всі зусилля на проведенні протипаводкових заходів. Відповідне доручення глава уряду озвучив після наради з протидії паводкам у Карпатському регіоні, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Необхідно максимально підготуватися до можливого паводку, і всі області, керівники усіх відомств найближчим часом повинні зробити все необхідне для того, щоб було завдано мінімальної шкоди від паводка», - сказав Азаров.

Як повідомляв ForUm, гідрометеорологічні умови в Україні поки не дають підстав непокоїтися про виникнення паводків, проте Міністерство з питань надзвичайних ситуацій України готове до протипаводкових заходів.

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога просить прем'єр-міністра доручити центральним і місцевим органам виконавчої влади забезпечити у 2012 році належний рівень фінансування протипаводкових заходів, передбачених відповідними державними програмами, і завершити відновлення пріоритетних об'єктів, які потерпіли внаслідок паводку у 2008 році.