Суспiльство

У Сумській області 200 чоловік добу шукали 13-річного хлопчика

Співробітники міліції, працівники міськвиконкому, вчителі – всього майже 200 осіб – були задіяні у пошуку 13-річного хлопчика, який напередодні пішов гуляти на вулицю з друзями і не повернувся додому. Про це повідомили у прес-службі УМВС України у Сумській області.

Хлопця знайшли тільки через добу. З'ясувалося, що весь цей час він провів фактично на вулиці. Сам же юний утікач зізнався правоохоронцям, що боявся йти додому, бо перед цим посварився з рідними.

«Звістка про зникнення неповнолітнього надійшла у міліцію приблизно о 23-й годині. Мати дитини розповіла правоохоронцям, що хлопець пішов на каток, а назад так і не повернувся. Усю ніч і більшу частину дня правоохоронці шукали Сашу. До пошуків приєдналися робітники міськвиконкому, вчителі школи, де навчається хлопець, і, звичайно, рідні. Допомагали дорослим шукати Сашу його друзі та однокласники», - йдеться у повідомленні, передає «УНН».

Під час проведення пошукових заходів співробітниками міліції були перевірені всі комп'ютерні клуби, вокзали, лікарні. Знайшли втікача лише приблизно о 15-й годині на одній із вулиць міста. За словами самого хлопчика, він уже збирався додому: «Я зустрів своїх знайомих - старшокласників, саме вони умовили мене повернутися додому», - розповів хлопець у міліції.

На запитання правоохоронців, чому він пішов з дому, Саша розповів, що боявся повертатися додому, тому що перед цим посварився з ріднею. Увесь цей час хлопець провів фактично на вулиці без кишенькових грошей, голодний і змерзлий: «Так, ввечері ходив по мікрорайону, а ночував у під'їзді багатоповерхівки, недалеко від моєї школи... Вранці пішов у місто, де просто бродив вулицями», - розповідав він у міліції.