Щорічно 23 лютого в Україні відзначається День захисника Вітчизни. Це свято було встановлене в Україні Указом Президента у 1999 році, враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді.

Історія свята сягає корінням у початок минулого століття, коли взимку 1918 року революційно налаштовані окремі загони солдатів і матросів почали об'єднуватися у єдине військове формування. З 1922 року 23 лютого почали святкувати як День Червоної Армії. Пізніше свято стало називатися Днем Радянської Армії і Військово-Морського флоту.

За часів Радянського Союзу день 23 лютого набув великої популярності. Це було свято всіх військових і ветеранів. Крім того, його відзначали і як неофіційний день чоловіків і хлопчиків. У цей день представниці слабкої статі вітали своїх коханих, друзів, співробітників, однокласників. Навіть жарт з'явився: «Як двадцатьтретєлюткнеться, так і восьмиберезнеться».

Після розпаду СРСР цей день продовжували відзначати неофіційно, поки у 1999 році не був підписаний Указ Президента, яким дню 23 лютого було дано ту назву, під яким свято живе і понині: День захисника Вітчизни. Проте по суті він так і залишився днем ​​у сіх чоловіків. ForUm вітає представників сильної статі зі святом і бажає їм мужності!

Також ForUm традиційно поцікавився у політиків і експертів, що означає дата 23 лютого у календарі сучасної України:

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2182