Полiтика

Льовочкіна розповіла, як змінила Головатого в ПАРЄ

Народний депутат від фракції Партії регіонів Юлія Льовочкіна заперечує існування будь-якого конфлікту, пов'язаного з обранням її на посаду члена моніторингового комітету ПАРЄ замість Сергія Головатого. Про це вона заявила в ефірі «5 каналу».

«Не було ніякого конфлікту, все було дуже просто. Так вийшло, що політичні сили висунули трьох кандидатів від України, а повинні були потрапити тільки два. Так вийшло, що на місце від більшості претендували дві людини: це Сергій Головатий - представник лібералів, і я - від групи європейських демократів. Ні демократи, ні ліберали не хотіли відгукувати своїх кандидатів, і далі питання вирішувалося голосуванням, таємним голосуванням. І ось таємним голосуванням на Бюро асамблеї Ради Європи голосували члени Бюро - було проголосовано 14 на 14. Тоді довелося голосувати голові Бюро, і він проголосував на мою користь», - заявила Льовочкіна.

Нагадаємо, 23 січня 2012 р. Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи обрало Льовочкіну членом Моніторингового комітету Асамблеї.