Український боксер-важкоатлет Володимир Кличко вирішив провести три бої у 2012 році, повідомляє інтернет-видання BoxingScene.com. 3 березня Кличко вийде на ринг проти француза Жана-Марка Мормека, у липні він планує провести бій з американцем Тоні Томпсоном, у жовтні - ще один поєдинок. Хто стане третім суперником українця, поки невідомо.

У даний час Кличко-молодший готується до бою з Мормеком. Томпсон отримав право на бій з українцем як обов'язковий претендент на титул IBF (Міжнародна федерація боксу), яким володіє Кличко. Бій Кличко - Томпсон відбудеться 7 або 14 липня. У 2008 році американець уже бився з українцем і зазнав поразки нокаутом.

Після бою з Томпсоном Кличко хотів би вийти на ринг у жовтні 2012 року. Востаннє українець проводив три бої за рік у 2008 році. У 2009 році він виходив на ринг один раз, у 2010 році - двічі, у 2011 році - один раз, повідомляє «Лента.ру».

Наразі Кличко-молодший є не тільки чемпіоном IBF, але і чемпіоном WBO (Всесвітня боксерська організація), а також суперчемпіоном WBA (Всесвітня боксерська асоціація).

Як повідомляє сайт BoxRec.com, всього на професійному рингу Кличко провів 59 боїв, здобув 56 перемог (49 - нокаутом) і зазнав три поразки.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

422