Полiтика

Янукович сформував робочу групу для втілення рекомендацій ПАРЄ

Янукович сформував робочу групу для втілення рекомендацій ПАРЄ

Президент України Віктор Янукович сформував робочу групу, яка повинна працювати над втіленням рекомендацій, викладених у резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи від 26 січня цього року, про виконання Україною її зобов'язань перед РЄ. Про це, як повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави, повідомив глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін.

«Президент вимагає побудувати роботу таким чином, щоб до наступного засідання Асамблеї, де слухатиметься звіт Моніторингового комітету ПАРЄ, максимальну кількість зауважень, викладених у резолюції, було знято», - сказав Льовочкін.

«Глава держави очікує від робочої групи розробки рішень, які забезпечать своєчасне виконання Україною її зобов'язань перед Радою Європи», - підкреслив глава АП.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович упевнений, що Україна виконає державні зобов'язання перед Радою Європи до кінця 2012 року.

Нагадаємо, 26 січня Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію «Функціонування демократичних інститутів в Україні».