У Брюсселі сьогодні пройде саміт Європейського Союзу, головними темами якого стануть шляхи подолання боргової кризи у єврозоні, стимулювання економічного зростання і посилення бюджетної дисципліни.

Європейські лідери планують підписати угоду про створення нового регіонального стабілізаційного фонду, із якого будуть виділятися гроші на підтримку країн, які зіткнулися з фінансовими проблемами.

Передбачається, що фонд розміром у 500 мільярдів євро почне функціонувати вже у липні цього року, повідомляє Радіо «Свобода».

На саміті також продовжиться обговорення договору про більш тісну координацію бюджетної політики у 17 країнах єврозони.

Напередодні саміту три найбільші профспілки Бельгії оголосили про 24-годинний страйк проти прийнятих урядом жорстких антикризових заходів.

Як зазначають аналітики, невдоволення скороченням зарплат і соціальних виплат росте у багатьох країнах. Безробітними зараз вважається 23 мільйони громадян Європейського Союзу.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

318