Гарантування енергобезпеки є основним чинником побудови нової енергетичної архітектури України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на сесії ВЕФ «Нова енергетична архітектура: можливе й ефективне перетворення», повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави.
Президент висловив переконання, що інтеграція України в енергетичний простір Європи повинна сприяти зміцненню енергобезпеки регіону.
Янукович також підкреслив, що наша держава буде й надалі надійним партнером у сфері транзиту вуглеводнів.
За словами Президента, Україна, крім того, зацікавлена у розвитку конструктивного та взаємовигідного співробітництва з усіма партнерами щодо формування нових енергетичних транспортних коридорів.
Глава держави звернув окрему увагу на значний невикористаний потенціал України у сфері альтернативної енергетики.
Президент висловив упевненість, що спільними зусиллями вдасться здійснити ефективне перетворення існуючої архітектури енергетики в Європі в нову і дієву модель.
Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що для національної економіки дуже актуальне використання альтернативних джерел енергії, підвищення енергоефективності та диверсифікація джерел енергопостачання
