Власники круїзного лайнера Costa Concordia, що затонув біля берегів італійського острова Джіліо в Тірренському морі, заявили про намір всебічно вивчити умови безпеки і правила дій екіпажів в екстремальних ситуаціях на всіх суднах компанії.
Роботу експертів очолить колишній американський військовий моряк Джеймс Ханн, який займає посаду віце-президента в структурах власника - компанії Costa Criuses. Власники наполягають, що питання безпеки для них завжди були на першому місці, але, як підкреслюється в їхній заяві, «слід виключити будь-яку можливість повторення подібної трагедії в майбутньому», передає «NEWSru.com».
За останніми даними, жертвами катастрофи, що сталася минулого тижня, стали 11 людей, близько 20 - вважаються зниклими безвісти. Всього на борту знаходилися понад 4200 осіб.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом