Уряд не бачить нічого страшного в ухваленні законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою реформування нафтогазового комплексу». Про це, як передає кореспондент ForUm'у, журналістам у Кабміні заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.
За його словами, цей документ необхідний, насамперед, для реформування НАК «Нафтогаз».
«Сьогодні у нас ситуація взагалі дика. Ми навіть не можемо вивести непрофільні активи НАК «Нафтогазу»... Ми взагалі зв'язані по руках і ногах, тому є нагальна необхідність для реформування в цьому напрямку», - зазначив Бойко.
Нагадаємо, 10 січня Верховна Рада планувала розглянути законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою реформування нафтогазового комплексу».
Проте спікер ВР Володимир Литвин запропонував народним депутатам відкласти розгляд цього законопроекту для того, щоб провести консультації, а також заслухати міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка під час Години запитань до уряду у п'ятницю, 13 січня.
Леся Лещенко,
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом