Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо процедури встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги». Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Даним законом внесено зміни до статті 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», якими визначається, що дія Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» не поширюється на здійснення регуляторної діяльності, пов'язаної з прийняттям актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги», передає «УНІАН».

До Закону України «Про житлово-комунальні послуги» додано норму про те, що порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням його необхідності і про облік відповідної позиції територіальних громад розробляється і затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

У разі зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги виконавець/виробник не менш ніж за 15 днів до набуття їх чинності повідомляє про це споживачам з посиланням на рішення відповідних органів.

Верховна Рада прийняла цей закон 22 грудня 2011 р.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

848