Два сильні вибухи, що прогриміли у п'ятницю вранці в сирійській столиці Дамаску, були скоєні терористами-смертниками, повідомляє сирійське державне телебачення.

За наявною інформацією, бойовики підірвали заміновані автомобілі поруч з двома центрами сил безпеки. Про жертви поки не повідомляється, пише РІА «Новости».

Відповідальність за терористичні акти сірійська влада покладає на бойовиків організації «Аль-Каїда».

Вибухи в Дамаску сталися на наступний день після прибуття до Сирії передової групи арабських спостерігачів, завдання якої - підготувати умови для роботи місії Ліги арабських держав (ЛАГ), яка покликана оцінити ситуацію в країні. Зокрема, спостерігачі повинні будуть на місці з'ясувати, хто несе відповідальність за загибель цивільних осіб - сирійські військові і співробітники МВС чи озброєні бойовики.

Це перші операції смертників, що відбулися в Сирії з тих пір, як дев'ять місяців тому в країні почалися антиурядові протести. Опозиція вимагає відсторонення від керівництва державою чинного президента Башара Асада.

За даними ООН, загальне число жертв сутичок у Сирії перевищило шість тисяч осіб.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

454