![Мінагрополітики: В останній місяць продукти не дорожчають](https://for-ua.com/static/images/previews/49/496674-2.jpg)
В останні чотири тижні ціни на основні продукти харчування в Україні залишилися стабільними. Про це в ексклюзивному коментарі ForUm'у повідомив перший заступник директора Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку Мінагрополітики і продовольства України Сергій Петренко.
За словами експерта, незмінна вартість яблук, капусти, овочів у цілому. Більше того, зазначив Петренко, в останній місяць знизилися ціни на всі види хлібо-булочних виробів, крупи, борошно, яловичину, свинину, сало, м'ясо птиці, картоплю, моркву. Чиновник додав: дешевшає як тварина, так і рослинна олія, жива риба.
У той же час Петренко зазначив, що є продукти, які подорожчали. «Це, насамперед, курячі яйця, а також тепличні помідори й огірки», - сказав він і підкреслив: «Але це швидше сезонне явище, і в цілому ціни залишаються на рівні 2010 року».
За словами чиновника, Мінагрополітики постійно контролює динаміку цін на продовольство і вживає оперативні заходи щодо їх утримування. «Так, вжиті масштабні заходи щодо повного забезпечення міського населення овочами і фруктами вітчизняного виробництва за доступними цінами (сільське населення традиційно забезпечує себе такими продуктами)», - підсумував він.
Андрій Боярунець,
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом