Президент України Віктор Янукович переконаний, що високий професіоналізм і самовіддана працю президента Федеративної Республіки Бразилія Ділми Руссефф сприятимуть подальшому розвитку Бразилії та зміцненню її авторитету на міжнародній арені. Про це йдеться у привітанні Президента бразильському колезі з нагоди дня народження, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«З теплотою згадую свій державний візит у Вашу країну, у ході якого переконався, що Україна і Бразилія мають значний потенціал для співпраці у багатьох сферах, які становлять взаємний інтерес, і налаштовані на плідну співпрацю», - наголошується у повідомленні.

Янукович упевнений, що відносини стратегічного партнерства між державами і надалі розвиватимуться на основі дружби, довіри і взаєморозуміння.

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович оцінював свій державний візит до Бразилії як знаковий у контексті подальшого успішного розвитку партнерських відносин між нашими країнами.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

430