Полiтика

Путін не хоче, щоб у Держдумі було, як у Верховній Раді

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявляє, що не можна допустити бійок у Держдумі Росії, як це «постійно» відбувається у Верховній Раді України, оскільки це веде до деградації держави. Про це Путін сказав сьогодні в Москві на зустрічі з керівниками регіональних громадських приймалень голови партії «Єдина Росія».

«Чим більше ми сміятимемося над тим, що відбувається в парламенті, тим у кінцевому підсумку нам сумніше буде. Це буде непомітно, але це буде вести до деградації не тільки політичної, а й правової сфери діяльності держави. Сусіди наші, далеко ходити не треба - в Україні, постійно б'ються», - сказав він.

Путін заявив, що якщо хтось хоче бачити на екранах телевізорів, як у парламенті б'ються, за волосся один одного тягають, то таке шоу теж може бути цікавим. Але якщо хтось хоче дивитися шоу, то краще йти в цирк або в театр, кіно, зазначив він.

«Деякі наші політичні діячі або, які вважають себе політичними діячами, зовсім недавно працювали там радниками у колишнього президента України Ющенка (очевидно мається на увазі Борис Нємцов. - Ред.), тепер у нас намагаються щось подібне вчинити», - сказав він.

При цьому він, запевнив, що представники «Єдиної Росії» повинні ставитися до людей уважніше, передає «УНІАН».

«Вважаю одним з найважливіших елементів діяльності громадських приймалень швидку і жорстку реакцію на порушення прав громадян і на бюрократичні зволікання. Власне кажучи, розуміючи цю проблему, бачачи її, я свого часу й ініціював створення цих приймалень, тому я розраховую на вашу допомогу.

Путін зазначив, що «Єдина Росія» отримала стійку більшість в парламенті.

«Так, є втрати, вони неминучі. Вони неминучі для будь-якої політичної сили, тим більше для тієї, яка несе тягар відповідальності за стан у країні вже не один рік. А в сьогоднішніх умовах результат хороший», - вважає він.

Він повідомив, що після виборів президента буде серйозне оновлення кадрового складу в уряді і губернаторського корпусу.