Свiт

Міліція влаштувала стрілянину на головній площі Цхінвалі

Як повідомили в уряді Південної Осетії, співробітники правоохоронних органів відкрили попереджувальний вогонь, щоб не дозволити прихильникам Алли Джіоєвої проникнути до Центрвиборчкому, що розташований в одній будівлі з урядом.

У цей час у будівлі уряду проходила прес-конференція чинного глави Південної Осетії Едуарда Кокойти, у ході якої він закликав громадян республіки зберігати спокій.

«Будь-які протиправні дії щодо організації Держради та інших альтернативних структур будуть строго припинятися керівництвом республіки», - попередив чинний президент, передає «Бі-бі-сі».

Як раніше повідомляв ForUm, у середу кандидат на пост глави Південної Осетії Алла Джіоєва, яка здобула, за даними ЦВК, перемогу у другому турі виборів глави республіки, оголосила себе президентом і заявила про формування державної ради із членів власного передвиборчого штабу.

Генеральна прокуратура Південної Осетії називає дії Джіоєвої незаконними і порівнює їх з «кольоровою революцією», обіцяючи при цьому «вжити заходів».