Міністерство закордонних справ України поки продовжує роботу у напрямі євроінтеграції. Про це заявив журналістам увечері 23 листопада заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін.
«Поки ми продовжуємо роботу в усіх напрямах, які стосуються євроінтеграції України: і щодо Угоди про асоціацію, і щодо безвізового режиму, щодо всіх ключових напрямів», - сказав він, передає «УНІАН».
Як раніше повідомляв ForUm, у представництві Європейського союзу в Україні запевняють, що саміт Україна - ЄС ніхто не скасовував, він, як і раніше, запланований на 19 грудня.
Президент України Віктор Янукович заявляє, що на сьогоднішній день в Угоді про асоціацію з ЄС залишається неузгодженим лише пункт про надання Україні перспективи членства.
У свою чергу, депутат Європарламенту Олександр Мирський вважає, що сьогодні є всі шанси для укладення договору про Асоціацію між Україною та ЄС.
Нагадаємо, 20 жовтня Україна і Європейський союз погодили основні параметри торговельної частини Угоди про асоціацію.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом