Попит на метал на світовому ринку у 2012 р зросте на 5%. Таку думку, як передає кореспондент ForUm`у, висловив глава металургійної корпорації ArcelorMittal Лакшмі Міттал на промисловому форумі в Індії (м. Бхубанешвар).
У той же час він зазначив, що зберігає обережний оптимізм щодо світового попиту на метал наступного року з урахуванням нинішніх макроекономічних умов. «Зараз є багато варіантів розвитку подій у світі і в окремих країнах, і робити прогнози важко. Але наші оцінки дозволяють розраховувати на поступове відновлення ринку», - додав Міттал.
Нагадаємо, гірничо-металургійний комплекс залишається основною бюджетоутворюючою галуззю економіки України, забезпечуючи до 40% експортних надходжень. Крім того, метал залишається основним конструкційним матеріалом у світі.
Андрій Боярунець,
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом