Глава представництва Міжнародного валютного фонду в Україні Макс Альєр прогнозує, що за підсумками 2011 року зростання валового внутрішнього продукту України складе 5%, інфляція складе менше 10%. Про це Альєр повідомив у ході виступу на 6-й щорічній конференції Інституту Адама Сміта сьогодні в Києві.

У 2012 році Альєр прогнозує уповільнення темпів зростання ВВП в Україні до 3,5-4% за підсумками року. При цьому, на його думку, рівень інфляції у 2012 році залишиться на рівні менше 10%, повідомляє «УНІАН».

За його прогнозами, дефіцит платіжного балансу України в поточному році складе 4,5% ВВП, у 2012 році - 5,5% ВВП.

У цілому глава представництва МВФ в Україні вважає, що у 2012 році можна очікувати погіршення загальної економічної ситуації в Україні.

Як повідомляв форуму, 15 листопада голова Національного банку України Сергій Арбузов повідомив, що за 10 місяців поточного року ВВП виріс на 5,5%.


Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

445