Виліт Президента України Віктора Януковича до Польщі затримується через погодні умови. Літак Президента повинен був піднятися в небо рано вранці, але через сильний туман у Вроцлаві виліт перенесли на години 2-3, пише «Сьогодні».
Перша зустріч Януковича під час робочої поїздки до Польщі повинна була початися о 8.45.
Нагадаємо, раніше глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін повідомив, що 15 листопада Президент України Віктор Янукович відвідає Республіку Польща, де разом з президентом цієї країни Броніславом Коморовським і Федеральним президентом ФРН Крістіаном Вульфом візьме участь у святкуванні 200-річчя Вроцлавського університету.
За його словами, участь Глави Української держави у цьому заході невипадкова, адже Вроцлавський університет тісно пов'язаний з Україною. Після Другої світової війни його викладацький склад був сформований за рахунок польських наукових діячів Львівського університету. Сьогодні у Вроцлавському університеті навчаються українські студенти, у закладу налагоджені партнерські відносини з Львівським національним університетом імені Івана Франка.
У рамках перебування Президента України у Вроцлаві обговорюватимуться відносини нашої держави з Польщею та Німеччиною. «Беручи до уваги поточне головування Польщі в Європейському Союзі, очевидно, що особлива увага приділятиметься, перш за все, питанню підписання наприкінці року Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом», - підсумував Сергій Льовочкін.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом