Новопризначений прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов заявляє, що має намір дотримуватися політики, що проводиться його попередником Василем Джарти.
«Я член команди Президента України, і я продовжуватиму ту ж лінію, яку проводив мій попередник Василь Джарти», - сказав він, виступаючи перед депутатами кримського парламенту у вівторок.
Він також зазначив, що радий знову бути в Криму. «Крим для мене дорогий. Я вдячний Президенту України за те, що він погодив мою кандидатуру на посаду голови Ради міністрів Криму», - додав Могильов, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Президент України Віктор Янукович 7 листопада дав згоду на призначення Анатолія Могильова на посаду прем'єра Криму відповідно до ч.4 статті 136 Конституції України.
Могильов народився 6 квітня 1955 року в Петропавловську-Камчатському (РФ)
Могильов - генерал-майор міліції. До лютого 2005 року очолював міськуправління МВС у Макіївці (Донецька область). Ще раніше обіймав посаду начальника Артемівського міськуправління МВС. У 2007 році був заступником глави МВС - начальником Головного управління України в Криму.
Під час президентської виборчої кампанії 2010 року Могильов очолював кримський республіканський виборчий штаб кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.
Попередній прем'єр-міністр АРК Василь Джарти помер у ніч на 17 серпня після важкої хвороби. З тих пір посада глави кримського уряду залишається вакантною.
